Najvyššia slovenská basketbalová liga nebude ani počas aktuálnej sezóny chýbať na televíznych obrazovkách športových kanálov Arena Sport.

Prvý zápas odvysiela Arena Sport už 17. októbra o 18:00, kedy sa stretnú kluby MBK Riekrer Komárno a Levickí Patrioti. Práve Levickí Patrioti získali titul majstra v sezóne 2017/18. O týždeň neskôr 24. októbra v rovnakom čase a z rovnakej haly, budú môcť televízni diváci sledovať zápas dvoch veľkých rivalov MBK Riekrer Komárno – BC Prievidza.

Nový piaty ročník najvyššej domácej mužskej basketbalovej ligy má deväť účastníkov. Po ročnej prestávke sa do ligy vrátil MBK Lučenec a oproti minulej sezóne z ligy vypadli kluby KB Košice a VŠEMvs Karlovka Bratislava.

Turnaj o Slovenský pohár je na programe 15. až 17. februára 2019. Posledné kolo základnej časti sa odohrá 30. marca 2019 a play off sa začne 6. apríla. Meno slovenského majstra bude známe najneskôr 1. júna budúceho roka.

Aktuálny program, nielen staníc Arena Sport, nájdete aj na našom webe v sekcii TV Program.

Minimálne prvý program Arena Sport môžu sledovať slovenskí diváci cez operátorov Skylink, UPC, freeSat, Orange, Antik, SWAN, Slovanet, SATRO, DSI DATA, Martico či Sledovanietv.sk. Český divák sa k vysielaniu slovenského športového programu dostane vďaka operátorom Skylink, UPC, Freesat, DIGI CZ, Nej.cz, NetBox, 4NETTV, Sledovanitv.cz, APlanet, Telly CZ, Centronet, DWP, Kabel Servis Praha či itself.

.