• Futbal

Nedeľné menu na Arenasport

Túto nedeľu Vám na naše obrazovky naservírujeme pestré menu priamych prenosov a jednej premiéry. Odvysielame štyri priame prenosy z futbalu a jeden z basketbalu. Navštívime trávniky v Belgicku, Rakúsku, Holandsku a Portugalsku a palubovky v Nemecku a Francúzsku. Začneme v Belgicku už od 13:30 zápasom RSC ANDERLECHT – SPORTING CHARLERO. Pokračujeme cestou do Holandska na zápas NEC – Feyenoord, kde za hosťujúce mužstvo nastupuje náš slovenský reprezentant Dávid Hancko. Potom sa presunieme k našim južným susedom na duel FK Austria Wien – SK Puntigamer Sturm Graz a futbalové menu ukončíme najjužnejšie a to v Portugalsku, kde navštívime zápas Famalicao – Boavista, keď za hostí hrá aj náš reprezentant Róbert Boženík.

Z basketbalového menu Vám ponúkneme zápas 1. kola nemeckej bundesligy FC Bayern München – ratiopharm ulm a potom sa premiestnime do krajiny galského kohúta a v rámci 3. kola odvysielame zápas Pau-Lacq-Orthez – Limoges.

 

Priame prenosy nedeľa 2.10.2022:                                                                                                                               Premiéra nedeľa 2.10.2022:

13:30 RSC ANDERLECHT – SPORTING CHARLERO – Arenasport 2                                                                 15:30 FC Bayern München – ratiopharm ulm – Arenasport 2

14:30 NEC – Feyenoord – Arenasport 1

17:00 FK Austria Wien – SK Puntigamer Sturm Graz – Arenasport 1

19:00 Pau-Lacq-Orthez – Limoges – Arenasport 2

21:30 Famalicao – Boavista – Arenasport 1

 

Zdroj foto: reuters

Zdroj: https://lnk.sk/kyeq