• Futbal

Víkendové lahôdky

Tento víkend sa môžete tešiť na množstvo chutných futbalových bonbónikov. Z Eredivisie to budú hneď dva šlágre. Prvý je súboj gigantov z Holandska, kde sa proti sebe postavia PSV Eindhoven a slávny Feyenoord Rotterdam. Feyenoord ešte neokúsil trpkosť prehry, naproti tomu PSV už jednu prehru má a pri ambíciách na titul si ďalšie zaváhanie nemôže dovoliť nakoľko Ajax potvrdzuje svoju formu z minulého ročníka. Ďalším super zápasom bude AZ Alkmaar – AFC Ajax. Alkmaaru už tradične patrí umiestnenie hneď za trojicou najslávnejších holandských klubov a určite bude chcieť proti slávnemu Ajaxu Amsterdam uspieť. Rozhodne to bude zaujímavý zápas.

V Portugalsku máme pre Vás lahôdku v podobe zápasu Boavista – Sporting CP. Tento zápas je zaujímavý nielen z pohľadu konfrontácie miest Porto a Lisabon, ale aj pre slovenského diváka, keďže za Boavistu Porto nastupuje náš Róbert Boženík.

V Rakúsku to bude duel FC Red Bull Salzburg – SK Rapid Wien. Azda dva najväčšie kluby u južných susedov sa stretnú v 9. kole. Rapid nezačal ročník dobre a patrí mu až piata priečka a v Salzburgu nevyhral už 14 zápasov v rade, ale rozhodne sa bude pokúšať túto sériu zmeniť.

 

Sobota 17.09.2022 o 21:30 Boavista – Sporting CP na Arenasport 1

Nedeľa 18.09.2022 o 14:30 PSV Eindhoven – Feyenoord na Arenasport 1

Nedeľa 18.09.2022 o 16:45 AZ Alkmaar – AFC Ajax na Arenasport 1

Nedeľa 18.09.2022 o 17:00 FC Red Bull Salzburg – SK Rapid Wien na Arenasport 2

 

 

foto zdroj: https://lnk.sk/mctv