• Futbal

Záverečné súboje o postup do Play-off európskych súťaží

Zo záverečných súboj o účasť v playoff európskych súťaží sme pre Vás vybrali napínavé zápasy, kde ešte z ďaleka nie je rozhodnuté. V utorok to budú hneď dva zápasy Ligy majstrov. Zavítame do Eindhovenu a Sturmu Graz. PSV privíta kniežatá z Monaka. Prvý zápas skončil nerozhodne 1:1. Máme sa teda na čo tešiť. Rakúsky Graz privíta ukrajinské Dynamo Kyjev. Ukrajinci si doviezli do Rakúska náskok resp. víťazstvo 1:0, no Rakúšania rozhodne zbrane neskladajú.

Vo štvrtok z Konferenčnej ligy to búdu tiež dva zápasy. Najprv zavítame do švajčiarskeho Baselu, kde domáci privítajú dánsky Brøndby Kodaň. Ak chcú futbalisti zo slávneho švajčiarskeho klubu pomýšľať na postup musia vyhrať rozdielom o minimálne dva góly. Zo Švajčiarska sa presunieme na holandské trávniky a to konkrétne do AZ Alkmaar. AZ sa predstaví proti húževnatému klubu zo Škótska, ktorý dokázal v prvom zápase tím z krajiny tulipánov poraziť 1:0.

V každom zápase, ktorý Vám prinesieme v priamych prenosoch nie je ešte rozhodnuté o postupujúcom. To sľubuje krásne futbalové zážitky. Buďte s nami pritom.

 

Priame prenosy:

Utorok 9.8.2022  o 20:30 na Arenasport 1 PSV Eindhoven (NED) – Monaco (FRA)

Utorok 9.8.2022 o 20:30 na Arenasport 2 Sturm Graz (AUT) – Dynami Kyiv (UKR)

 

Štvrtok 11.8.2022 o 19:00 na Arenasport 2 Basel (SUI) – Brøndby (DEN)

Štvrtok 11.8.2022 o 21:00 na Arensport 1 AZ Alkmaar – Dundee Utd.

 

Foto zdroj: https://lnk.sk/htiu