• Stolný tenis

4. kolo extraligy mužov v stolnom tenise

Po týždennej pauze spôsobenej účasťou tímov v Lige Majstrov je tu opäť česká extraliga mužov v stolnom tenise. V televíznom zápase si nováčik súťaže SKST Chodov zmeria sily s majstrom extraligy ostatných troch ročníkov HB Ostrov Havlíčkův Brod.

 

Nováčik súťaže, ktorý získal licenciu pre tento ročník od SKST Cheb nastúpi vo štvrtok v rámci 4. kola extraligy proti HB Ostrov Havlíčkův Brod. Obe družstvá vstúpili do extraligy s úspešnosť na päťdesiat percent. SKST Chodov najprv prehral v Hradci Králové 3:1 na zápasy a následne v 2. kole si na domácej pôde v Sportovní hale Chodov poradili s TJ Ostrava tesne 3:2.

Šampión posledných sezón utrpel už v prvých dvoch kolách už jednu prehru. A to konkrétne hneď v prvom kole prehral v Ostrave s domácim TTC Ostrava 3:2. No chuť si napravil v druhom kole, keď zdolali taktiež na palubovke súpera Liberec 3:2.

HB Ostrov Havlíčkův Brod má za sebou úspešné ťaženie v Lige Majstrov, keď vyhrali oba svoje zápasy a vedú svoju skupinu C. 22.9. si poradili s rumunským Odorheiu Secuiesc hladko 3:0 a o deň neskôr s rakúskym Stockerau 3:1.  Svoju formu budú chcieť potvrdiť aj u nováčika súťaže SKST Chodov.

Sledujte priamy prenos vo štvrtok 28.9.2023 od 17:45 na Arena Sport 1