• Futbal

Dohrávka 32. kola Eredivisie sa odohrá v utorok

Zápas 32. kola holandskej Eredivisie medzi domácim FC Groningen a hosťujúcim AFC Ajax Amsterdam sa dohrá v náhradnom termíne a to v utorok 16.5.2023 o 15:00.

Domáci ultras pod ťarchou istoty zostupu do druhej ligy prejavili svoju nevôľu tým, že vhodili na trávnik niekoľko dymovníc. Najprv v 6. minúte nedovolili zahrať rohový kop Tadičovi, keď rozhodca následne prerušil zápas, kým sa situácia neupokojí. Po uplynutí niekoľkých minút sa mužstvá vrátili na trávnik a zápas sa opäť rozbehol, no netrvalo dlho a na konci deviatej minúty sa situácia zopakovala. Hlavný arbiter J. Manschot opäť neváhal a poslal obe mužstvá do šatní, no tentokrát už zápas prerušil.

FC Groningen aj s našim reprezentantom Tomášom Suslovom vypadli do druhej ligy po dlhých 23 rokoch. Zápas so dohrá v utorok 16.5.2023 o 15:00 a my Vám ho prinesieme v priamom prenose pod komentátorskou taktovkou Vladimíra Kováča.