• Stolný tenis

Boj o Superfinále už zajtra !!!!!

Havlíčkov Brod stále čaká na svojho súpera do piatkového Superfinále. Druhá semifinálová séria bude mať svoje rozuzlenie v piatom zápase, keď El Niňo vyhralo štvrté stretnutie hladko 3:0 a zrovnali stav série s Chebom na 2:2.

Domáci Cheb nevyužil mečbal pred vlastným publikom a musí cestovať na definitívu do Prahy. Cheb viedol len v prvom duely, keď Antonín Gavlas dobre rozohral zápas s Jiřím Vráblíkom. Avšak líder pražského celku vývoj duelu otočil a nasmeroval Pražanov k dominantnej výhre.

Tomáš Konečný porazil domácu jedničku Davida Reitšpiesa a vydarenú show Pražanov ukončil František Onderka výhrou nad Stanislavom Kučerom. „Bylo to nejkratší utkání dosavadního průběhu série. Nejdůležitější byl zápas Tomáše Konečného, který vybojoval zápas s Davidem Reitšpisem. Bylo to těsné a vybojoval to srdcem. To bylo důležité,“ povedal po zápase hosťujúci tréner Petr Kaucký.

Sériu rozhodne pondelkový súboj v Prahe. Ešte ani jeden tím doposiaľ nevyužil domáce prostredie, ale to trénerovi El Niňa Praha nevadí. „Je to sice pravda, ale je to důvod tuhle statistiku změnit. Bude to v pondělí maso, zveme všechny fanoušky a budeme se těšit,“ dodal.

Sledujte priamy prenos v pondelok 1.5.2023 od 17:55 na Arenasport 1