• Futbal

Európske súťaže pokračujú odvetami prvého kola

Aj v tomto týždni Vám prinesieme na obrazovky súboje o Európu. Tentokrát to bude po jednom zápase z Ligy Majstrov a jednom z Európskej konferenčnej ligy UEFA. Oba duely sľubujú zaujímavú zápletku nakoľko v prvých zápasoch skončili zhodne nerozhodne.

 

V stredu zavítame do krásnej Budapešti do Groupama Arena na duel Ligy Majstrov, kde domáci Ferencvárosi TC nastúpi v odvete proti majstrovi z Faerských ostrov tímu KÍ Klaksvík. Prvý zápas skončil nerozhodne 0:0. Hostia mali miernu prevahu, ale nevyužili ju. Majster našich južných susedov si isto nepripúšťa nič iné ako postup. Podarí sa im potvrdiť úlohu favorita? Sledujte priamy prenos na Arena Sport 1 v stredu 19.7.2023 o 18:00.

Vo štvrtok budeme svedkami bitky o pokračovanie v Európskej konferenčnej lige UEFA. Konkrétne pôjdeme na zápas do hlavného mesta Bosny a Hercegoviny do Sarajeva, kde domáce mužstvo privíta  svojho gruzínskeho náprotivka FC Torpedo Kutaisi. V Gruzínsku skončil prvý zápas nerozhodne 2:2, keď sa hral mimoriadne útočný futbal z oboch strán. V odvete sa máme isto na čo tešiť, keďže duel sa odohrá na štadióne Asim Ferhatović Hase Olympic Stadium, ktorý má kapacitu až 34 500 ľudí. Sledujte priamy prenos vo štvrtok 20.7.2023 o 21:00 na Arena Sport 1.

Oboma zápasmi Vás prevedie náš komentátor Vladimír Kováč.